Šatník naprosto každé ženy musí obsahovat několik nadčasových oděvů. Níže je uveden seznam právě takových oděvů. Ujistěte se, že je máte všechny – možná byste měli jít nakupovat?

Malé černé šaty

Jednoduché černé šaty jsou rozhodně kouskem šatníku, který by neměl chybět v šatníku žádné ženy. Jednoduché, ale nadčasové šaty v černé barvě se hodí pro mnoho situací. Bude to ta správná volba pro obchodní schůzku, ale také pro rande v restauraci nebo pracovní pohovor!

Jednoduché, klasické džíny

Nadčasový a módní šatník se neobejde ani bez velmi oblíbených džínových kalhot. Můžete je nosit každý den a také s bílou košilí jako součást elegantního outfitu do práce. Skvěle se hodí na rodinné focení nebo odpoledne ve městě s přáteli!

Bílá košile

Když mluvíme o oblečení, které by nemělo chybět v šatníku každé ženy, nesmí na seznamu chybět ani jednoduchá bílá košile. Tento kousek šatníku se osvědčí v mnoha různých situacích: bude správnou volbou jako prvek stylizace na pracovní pohovor, ale stejně dobře bude fungovat i v mnoha každodenních situacích. Díky univerzální bílé barvě a jednoduchému střihu se košile bez problémů hodí k různým stylizacím!

Pohodlné tenisky

Pokud hledáte nadčasové boty, které Vám zajistí pohodlí i stylový vzhled – určitě si ve svém šatníku najděte místo pro tenisky Converse! Po kotníky nebo kratší, v jednoduchých barvách nebo se zajímavým vzorem – možností je opravdu hodně! Tenisky se navíc uplatní v opravdu mnoha situacích: budou dobrou volbou jako obuv na rychlou procházku se psem, na celonoční večírek s přáteli, nebo dokonce na večerní rande!

Sukně v mnoha variantách

Každá žena by si měla ve svém šatníku najít místo pro sukně různých střihů. Pokud si potrpíte na volné střihy, vyberte si maxisukně se vzdušnou strukturou. Pokud hledáte něco k výše zmíněné bílé košili – zvolte jednoduchou černou tužkovou sukni nebo trapézový model. V každém případě budete vypadat elegantně! Máte chuť na trochu šílenství? Zařaďte do svého šatníku vzdušnou mini!

Teplé boty do každého počasí

Poslední položkou na našem seznamu jsou pohodlné boty, které budou vypadat stylově a zároveň poskytnou optimální pohodlí bez ohledu na roční období. Pro takovou roli se hodí mimo jiné vysoké šněrovací boty Dr. Martens: jsou dokonalým doplňkem mnoha stylizací a zároveň optimálně chrání nohy před chladem nebo studenými poryvy větru. Věděli jste, že mezi výrobky této společnosti najdete i další modely obuvi – například poutavé sandály?

Každý z výše uvedených návrhů se vyznačuje nadčasovostí a univerzálností. Kombinujte tyto kousky oblečení s jinými oděvy – vždy vytvoříte úspěšnou stylizaci!

Původní článek: https://metromag.cz/co-se-vyplati-mit-v-satniku-must-have-pro-kazdou-zenu/

Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.